Bezešvé spodního prádlo Relax Maternity Baby

RelaxMaternity Baby je kompletní řada bezešvého spodního prádla určeného pro děvčátka a chlapce ve věku 6 až 36 měsíců. Tato řada je vyráběna novou technologií, poskytující značnou pružnost, roztažitelnost a komfort při nošení, to vše jen při jediné velikosti až do tří let věku.
Výrobky RelaxMaternity Baby jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které jsou přirozeně hypoalergenní v kontaktu s pokožkou a jsou zvlášť vhodné pro děti s atopickým ekzémem. Díky mírné elasticitě je jeho nošení příjemné a jemné sevření zabraňuje tvorbě obtěžujících záhybů či abrazí.

RelaxMaternity Baby reprezentují tři materiálově odlišené skupiny výrobků: Bavlněnou, Mléčnou a Crabyon® - všechny s uceleným rozsahem body, triček, nátělníků, slipů a boxérek.

Bavlněná řada

Pružná tkanina (96% bavlna) dává každému výrobku vysokou jemnost, pohodlí, odolnost proti opotřebení a schopnost postupného přizpůsobování se růstu dítěte. Bavlněná vlákna jsou v přímém kontaktu s pokožkou a zajišťují účinnou hypoalergenitu, prodyšnostabsorbci potu. Prádlo je bezešvé, bez rizika jakéhokoliv mechanického tření pokožky.

Mléčná řada

Speciální směs přirodních vláken – viskózy, bavlny a mléčného vlákna zaručuje výjimečné vlastnosti této řady výrobků - hypoalergenitu, antibakteriální vlastnostivysokou absorbční schopnost. Mléčné proteiny, ze kterých je mléčné vlákno vyrobeno, dodávají pokožce výživu a jemnost, pomáhají udržovat její elasticitu a hebkost. 

Crabyon řada

Výrobky této řady RelaxMaternity Baby jsou zhotoveny z revolučního vlákna vyvinutého díky nejmodernější japonské technologii. Toto  vlákno je vyrobeno ze směsi chitosanu, přírodního derivátu chitinových polysacharidů (přírodní substance, jež se ve velkém množství vyskytuje ve skořápkách korýšů) a viskózy.
Chitosan je v medicíně známý pro své léčebné účinky a biokompatibilitu, je prokazatelně baktericidní, plně kompatibilní s lidskou pokožkou (hypoalergenní) a skvěle absorbuje vlhkost. Tyto vlastnosti z něj činí ideální materiál pro citlivou pokožku.
 
Nové vlákno Crabyon® je směsí chitosanu a viskozy. Crabyon® si drží  své charakteristické vlastnosti po celou dobu užívání. Praní a opotřebení na ně nemá žádný vliv, je organický, vysoce odolný a 100% biologicky odbouratelný. 

Výrobky řady Crabyon® jsou vyráběny moderní technologií zajišťující maximální jemnost, pohodlí, odolnost, pružnost a postupné přizpůsobení se růstu dítěte až do tří let věku.