Royal Bay - sportovní kompresní podkolenky, ponožky a návleky

Kompresni-podkolenky-Royal-Bay-Neon-300px

Sportovní kompresní podkolenkyponožky a návleky pro lepší výkon a regeneraci.

Royal Bay je mladá dynamická značka vysoce kvalitních kompresních doplňků, které zvýší váš sportovní výkon a zkrátí dobu svalové regenerace.

Kompresní produkty jsou určeny pro tréning, závody i náročné cestování. Své uplatnění najdou ve všech sportech, které jsou založeny na běhuchůzi či cyklistice.

Značka pro vysoce kvalitní kompresní doplňky, které zvýší váš sportovní výkon a zkrátí regenerační dobu svalů po výkonu. Doprovodí vás tak na trénink, závody i po sportovním výkonu pro rychlejší rekonvalescenci.

Produkty jsou anatomicky tvarované, využívají odstupňované komprese a jsou a v antimikrobiální úpravě pro vaši hygienu a pohodlí.

Produkty Royal Bay Classic jsou jako téměř jediné na trhu vyrobené z mikrovlákna, které je na omak velmi příjemné a dobře odvádí vlhkost než standardně používané polyamidové kombinace.

Produkty Royal Bay Neon jsou v nabídce v široké škále  neonových barev a jsou doplněny pásky reflexních bodů, které přispívají k lepší viditelnosti sportovce za šera, či špatného počasí.

Produkty Royal Bay Relax jsou vyrobeny ze 60% kvalitní dlouhovlákné bavlny a slouží převážně k regeneraci po výkonu, namáhavém cestování a také nepravidelnému rekreačnímu cestování.

Přednosti kompresních produktů

  • zlepšují žilní návratnost a tím zvyšují výkon
  • urychlují odplavování kyseliny mléčné ze svalů, tím zlepšují výkon a urychlují následnou regeneraci
  • snižují svalové otřesy a riziko poranění
  • eliminují tvorbu otoků - chrání nohy při cestování, slouží jako prevence cestovní trombózy a zamezují pocitu "těžkých nohou"

Podkolenky, ponožky a návleky Royal Bay můžete zakoupit ve Vendině obchůdku.

Produkty ROYAL BAY® doporučuje moderní pětibojař David Svoboda.