Spodní prádlo SILVER+

  • Spodní prádlo SILVER+ slouží jako prevence proti plísním, kvasinkám, bakteriím a mykózám.
  • Působí preventivně, ale významně vám pomůže i v případě, že již mykózu máte (prifylaktické účinky) – eliminuje zápach mykotického výtoku a po vyprání budou kalhotky opět zcela bez bakterií a kvasinek. Nemusíte žehlit!
  • Pohlcuje veškeré pachy a nevyvolává alergické reakce.
  • Urychlují hojení ran a oděrek.
  • Všechny naše modely a střihy jsou velmi sexy a vycházejí z nejnovějších módních trendů světových značek. Budete se cítit skvěle.
  • Ošetřuje se stejně jako běžné spodní prádlo.
  • Účinnost iontů stříbra trvá po celou dobu životnosti spodního prádla SILVER+.

Proč právě stříbro?

Působí preventivně proti mykózám. Udržuje vaše intimní partie bez bakterií, plísní a kvasinek.
V případě vypuknutí mykózy má profylaktické účinky, tzn. že výrazně snižuje negativní dopady mykózy na váš běžný denní život. Likviduje pachy v případě výtoku a udržuje vám pocit čistoty a svěžesti. Mykotické bakterie, které výtok obsahuje, naše prádlo SILVER+ rychle ničí, čímž zabraňuje dalšímu šíření mykózy i po vyprání prádla. Po vyprání navíc kalhotky nemusíte vůbec žehlit!

Antibakteriální účinky stříbra jsou známy již od dob starého Říma, kdy se používaly k jídlu stříbrné talíře, stříbrné mísy, do vody se vkládaly stříbrné mince. Vše mělo jediný důvod, udržovat jídlo a vodu déle bez choroboplodných zárodků a předcházet nejrůznějším chorobám.

Stříbro v textilu SILVER+

Ionty stříbra ničí a brání růstu bakterií, plísní, hub, kvasinek a potlačuji nepříjemné pachy.

Textilní výrobky SILVER+ s aplikací iontů stříbra nezpůsobují žádné alergie. Ionty stříbra jsou aplikovány do vlákna takovým způsobem, že nepřecházejí z vlákna do pokožky a z vlákna nikdy nevyprchají, tzn. že antibakteriální účinky našich výrobků jsou zachovány po celou dobu jejich životnosti.

Produkty značka SILVER+ jsou registrovaným zdravotnickým prostředkem třídy 1, zdravotně certifikovány institutem testování a certifikace ITC Zlín, a.s. Registrace Ministerstva zdravotnictví ČR.