Tvarující a zeštíhlující spodní prádlo Oakeysi

Řada produktů z bavlněného vlákna

Oakeysi tvarující, modelující a zeštíhlující bavlněné prádlo

OAKEYSI, v souladu se svým projektem nabídky funkčních výrobků, jež jsou v harmonii s vaším tělem; představuje řadu tvarovacího a zeštíhlujícího spodního prádlo z bavlny, prádla které je pohodlné a příjemné v kontaktu s pokožkou..

Bavlněné výrobky Oakeysi jsou výsledkem inovativního výzkumu, jehož cílem je zajistit co nejvyšší komfort. Bavlna je upevněna ke speciálnímu polyesterovému vláknu. Takto vyrobená textilie je vysoce prodyšná, umožňuje pokožce dýchat a udržovat konstantní teplotu. Díky polyesterovému vláknu je pot odváděn rychle od pokožky a nedochází tak ke vzniku nepříjemného zápachu.

Řada produktů z bambusového vlákna

Oakeysi tvarující, modelující a zeštíhlující prádlo s bambusovým vláknem

Toto vlákno je vyrobeno ze 100% bambusové vlákniny, pocházející z vybraných míst neznečištěných oblastí. Navíc je zcela biologicky odbouratelné. Snadné pěstování a růst bambusu dělá z tohoto vlákna novou cennou alternativu vláken rostlinného původu, bavlny a viskózy. Bambus také obsahuje substanci, jež se jmenuje „bamboo kun“ a která mu propůjčuje přirozené antibakteriální, bakteriostatické a dezodorizační vlastnosti. Navíc, zvláštní molekulární struktura bambusového vlákna, s mikrootvory a mikroprostory, podporuje ventilaci a rychlé vstřebávání vlhkosti.

Oakeysi produkty bambusové řady mají unikátní vlastnosti,díky kterým jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku; příjemně se nosí, neobtěžují, mají vysokou savost, hebkost a antibakteriální vlastnosti. Bambusová řada prádla tak nabízí nejen příjemné nošení, ale i kombinaci tvarujícího efektu spolu s modelující a zeštíhlující funkcí.

Navíc, zvláštní molekulární struktura bambusového vlákna, s mikrootvory a mikroprostory, podporuje ventilaci a rychlé vstřebávání vlhkosti.

Řada produktů z mléčného vlákna

Oakeysi tvarující a zeštíhlující spodní prádlo s inovativním organickým vláknem Milkofil.

Vlákno Milkofil je vyráběné z mléka, přesněji řečeno z kaseinu, který je jeho hlavní bílkovinou. Prádlo mléčné linie, díky mimořádným vlastnostem vlákna Milkofil®, emituje dlouhodobě negativní ionty, což prospívá kvalitě ovzduší, má přirozené antibakteriální vlastnosti a je prosté choroboplodných zárodků.
Navíc, aminokyseliny obsažené v mléce a přenesené do vlákna jsou hodnotnou složkou denní péče o pokožku, podporují cirkulaci, umožňují silnou perspiraci a mají optimální kapacitu absorbce pocení a vlhkosti.
Výrobky mléčné řady jsou velice příjemné na dotek, chladivé, hebké a mají líbivý hedvábný vzhled, spolu s optimální kapacitou absorbce pocení a vlhkosti.

Jak si správně obléct podprsenku Oakeysi

Jak-si-spravne-oblect-podprsenku