Zlepšení imunity - obranyschopnosti

Marcela - bývala často nachlazená. Spolu s Chlorellou začala již před dvěma lety užívat i Mladý ječmen. Chlorellu bere 2× denně 6 až 7 tabletek, k tomu 2× denně jednu čajovou lžičku Mladého ječmene rozmíchanou v deci a půl vody. Její imunita se zlepšila. Zelené potraviny s ní užívá i její rodina, manžel ve stejné dávce jako ona a jejich čtyřletá dcera užívá šest tabletek Chlorelly denně.

Pavlovy zkušenosti s užíváním zelených potravin - již v loňském roce jsem svému příteli doporučovala pravidelné užívání Zelených potravin. On měl několikrát do roka antibiotika na záněty v krku. Po odléčení zánět ustoupil, ale během měsíce se bolest opět vrátila. Nezáleželo na ročním období.

Po mém doporučení začal jíst Chlorellu a zkoušet Ječmen. Ale nebylo to pravidelné a asi po měsíci miříkal, že mu to nepomáhá a opět šel k lékaři pro antibiotika. V lednu jsme se dohodli, že Chlorellu i Ječmen bude užívat pravidelně denně. A po čtrnácti dnech jsme upravili dávkování na 1 až 2 lžičky Ječmene a 18 tablet Chlorelly ve dvou dávkách denně.

Nyní je listopad a Pavel za celý rok nepotřeboval antibiotika, neb krk nebolí a vůbec se cítí mnohem lépe.

K tomu chci jen dodat, že zelené potraviny nejsou lékem a přece léčí. A naše neduhy, které nás za léta našeho života postupně více a více omezují, se nehodlají jen tak vzdát při nahodilém užívání!

Já osobně užívám zelené potraviny již deset let. Ječmen piji určitě 2× denně a Chlorellu tak 12 až 15 tablet denně. Cítím se velice dobře. Zelené potraviny kromě přítele Pavla jí i celá má rodina. Za těch deset let mám okolo sebe hodně přátel, kteří se rozhodli pro prevenci se zelenými potravinami. Mnoho jejich zkušeností svědčí o tom, že rozhodnutí pro prevenci bylo krokem správným směrem.

Své dotazy i zkušenosti s Chlorellou (Chlorella pyrenoidosa) mi můžete zaslat přímo na můj e-mail přes kontaktní formulář.