Novinky

Nové vzory šatů Nepál

Saty-Nepal-Hvezda-a-Kvet-300px

Šaty Nepál šije malá česká firma O.K. SPORT.

V obchůdku je prodávám již více jak dva roky a jsem s nimi velmi spokojena. Libí se mi tak moc, že jsem si musela koupit již čtvery a jsou základem mého šatníku po celý rok.

O.K. SPORT šije stálé vzory kostka vínová, modrá a šedá. Materiál je polyester, viskóza a elasten.

Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci!

Divka-s-napojem-Jecmen-300px

„Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci!“ Je rčením mého táty, kterým se řídil celý život.

V současné době se lidé začínají stále více zajímají o kvalitu svého života a tudíž i stravu. Největší negativní nárůst nyní zažívá palmový olej. Najednou zjišťujeme, že je „nacpán“ prakticky všude. Kolik let běží v televizi reklama na Nutellu, bez níž se nenasnídáte vy ani vaše děti!

Chcete mít pěkné tělo?

Neni-nad-to-vylezt-na-kopec-300px

Zelené potraviny, spodní prádlo FarmaCell a pohyb Vám k němu pomohou!

Zelené potraviny Vaše tělo vyčistí a dodají Vám živiny a energii. Pokud jste se navíc rozhodli i nějaké to kilo shodit, můžete jedno jídlo denně nahradit Zelenými potravinami.

Prádlo FarmaCell způsobuje, že už jen pouhým nošením dochází k redukci tukových depozit. Navíc podporuje odplavení přebytku toxinů, protože unikátní struktura prádla působí na tělo mikromasáží. Účinek se samozřejmě zvyšuje, pokud přidáme vhodnou pohybovou aktivitu.

Kompresní prádlo a hubnutí

Pred-a-po-s-pradlem-FarmaCell

Kompresní oblečení se stalo nedílnou součástí i v boji proti obezitě. Kompresní kalhoty na hubnutí pomáhají aktivovat venolymfatický systém, mají anticelulitidní účinky, vyhlazují pokožku a zabraňují jejímu ochabování a navíc pomáhají udržovat dosažený efekt. Protože podporují odvod tuků z problémových partií těla, jsou vhodné především pro postavy typu „hruška“.

Pečujte o své tělo - vrátí Vám to!

Jecmen-namichany-napoj-300px

Jsme složeni přibližně ze 70 biliónů buněk. Každá buňka stejně jako celý organismus potřebuje hodnotnou stravu a dokonalé vylučování. Zelené nápoje buňky sytí i pročišťují zároveň. Čištěním a zásobováním organismu prodlužujeme biologický věk. Nejvíce pro své zdraví v této oblasti uděláme změnou obsahu našich talířů. Proti této změně stojí ale dvě mocné síly – nedostatek vůle a rychlá doba. Soudný člověk pohlédne na svůj talíř a odpoví si, zda je vše v pořádku. Pokud nikoliv, nejlepším řešením jsou zelené potraviny a zelené nápoje. Ty zhodnotí všechny potenciálně prospěšné složky našeho jídelníčku a zneškodní složky potenciálně škodlivé. Tím náš imunitní systém nastaví na vyšší výkonnost.

Sportovní podkolenky a ponožky Royal Bay

Royal-Bay-Neon-300px

Royal Bay je mladá dynamická značka od firmy Aries vysoce kvalitních kompresních podkolenek a ponožek, které zvyšují sportovní výkon a krátí dobu svalové regenerace. Své uplatnění najdou ve všech sportech a to jak rekreačních, tak vrcholových.

Řadu Royal Bay doporučuje řada vrcholových sportovců například David Svoboda zlatý medailista z Olympijských her v Londýně a z kolektivů hokejový klub Škoda Plzeň.

Jak se vypořádat s „vánočními kily“?

Přeji vám krásný a úspěšný rok 2014! Přináším vám několik informací jak se vypořádat s „vánočními kily“. Základem úspěchu je rozhodnout se! Z mých zkušeností a ze zkušeností mých zákazníků jsou to následující tři doporučení, které se vzájemně doplňují a spolu působí velice dobře. První z nich je určitě pohyb! Pokud...

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem