Chcete mít pěkné tělo?

Neni-nad-to-vylezt-na-kopec-300px

Zelené potraviny, spodní prádlo FarmaCell a pohyb Vám k němu pomohou!

Zelené potraviny Vaše tělo vyčistí a dodají Vám živiny a energii. Pokud jste se navíc rozhodli i nějaké to kilo shodit, můžete jedno jídlo denně nahradit Zelenými potravinami.

Prádlo FarmaCell způsobuje, že už jen pouhým nošením dochází k redukci tukových depozit. Navíc podporuje odplavení přebytku toxinů, protože unikátní struktura prádla působí na tělo mikromasáží. Účinek se samozřejmě zvyšuje, pokud přidáme vhodnou pohybovou aktivitu.

Pokud jste se rozhodli pro své zdraví a krásnu něco udělat, bez pohybu to samozřejmě nejde.

Jsem již 15 let instruktorkou powerjógy a zdravotní tělesné výchovy a díky těmto aktivitám jsem získala velkou pohyblivost. Chcete-li navíc ještě zredukovat svoji váhu, je k tomu potřeba i aerobní zátěž. Nemyslím tím přímo hodiny aerobiku či zumby, ale třeba delší a svižnější procházky, které mohou být i se stále více populárními hůlkami - Nordic walking.

Co na sebe? Ženy by měly určitě při pohybových aktivitách nosit pohodlnou, ale i pevnou podprsenku. Velmi vhodné jsou podprsenky Oakeysi.

Produktová řada FarmaCell obsahuje různé druhy kalhotek (spodního prádla všeobecně). Jejich použití samozřejmě záleží i na ročním období. V létě kraťásky na kolo a v zimě dlouhé kalhoty s vysokým pasem, jako spodní vrstva, na lyže či běžky.

Nátělník nebo tričko s dlouhým rukávem je také velmi efektivní v boji s tukovými polštářky a s celulitidou.

Muži mohou nosit tvarující pás běžně pod oblečením, tak i například do posilovny.

S výběrem vhodného prádla a velikosti Vám ráda pomohu. Samozřejmě také i s užívaním Zelených potravin.

Zelené potraviny + spodní prádlo FarmaCell + vhodný pohyb = úspěch zaručen!

Neni-nad-to-vylezt-na-kopec