Kompresní prádlo a hubnutí

Pred-a-po-s-pradlem-FarmaCell

Kompresní oblečení se stalo nedílnou součástí i v boji proti obezitě. Kompresní kalhoty na hubnutí pomáhají aktivovat venolymfatický systém, mají anticelulitidní účinky, vyhlazují pokožku a zabraňují jejímu ochabování a navíc pomáhají udržovat dosažený efekt. Protože podporují odvod tuků z problémových partií těla, jsou vhodné především pro postavy typu „hruška“.

Tato informace mne před 3 lety zaujala a porozhlédla jsem se na trhu. Mezi různými nabídkami mne zaujala italská firma Calze G.T. S.r.l. s produktovou řadou FarmaCell. Její kompletní nabídka prádla nejen pro ženy, ale i pro muže je zajímavá.

Z řady mých spokojených zákazníků vybírám zkušenosti paní Emy a Heleny.

Paní Ema
Již po měsíci nošení legín FarmaCell jsem „ubrala“ 6 cm přes boky, nosím prádlo v práci, kde se hodně pohybuji. Váhově zatím 1 kg dole. Jsem moc spokojená a doporučuji prádlo všem co chtějí zhubnout!

Paní Helena
Super oblečení, mám skoro všechno z nabídky od Vendy. V tomto prádle běhám i plavu - všude možně i nemožně! Pracuji doma, venku. Oceňuji jednoduchou údržbu a to že prádlo skvěle vypadá. Život v oblečkách od Vendy je skvělý!
Využijte vyjímečných vlastností tohoto oblečení a vyzkoušejte ho!