Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci!

Divka-s-napojem-Jecmen-300px

„Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci!“ Je rčením mého táty, kterým se řídil celý život.

V současné době se lidé začínají stále více zajímají o kvalitu svého života a tudíž i stravu. Největší negativní nárůst nyní zažívá palmový olej. Najednou zjišťujeme, že je „nacpán“ prakticky všude. Kolik let běží v televizi reklama na Nutellu, bez níž se nenasnídáte vy ani vaše děti!

Do vědomí lidí naštěstí již hodně proniklo, že tělo, aby mohlo kvalitně fungovat, potřebuje vyčistit a získat živiny z kvalitní stravy. K tomu jsou velmi vhodné Zelené potraviny. Na našem trhu jsou již léta. Jen se rozhodnout a najít ty pravé.

Je totiž obrovský rozdíl v kvalitě. V poslední době trh zaplavila Chlorella z Číny. Srovnáním kvality Chlorelly z Thajwanu a z Číny se zabývám ve svém článku, který jsem publikovala zde na blogu. Čínská Chlorella je až desetkrát levnější, než kvalitní Chlorella z Tchaj-wanu. A proč to tak je? Odpověď je jasná, jedná se o velmi nekvalitní surovinu.

Někteří dovozci nedbají na kvalitu, ale hlavně na výdělek!

Tak proč naše tělo zatěžovat dalšími balasty? Kvalitní Zelené potraviny mají našemu tělu pomáhat!

Pokud se rozhodnete pro zařazení Zelených potravin do vašeho jídelníčku, prozkoumejte nejprve z jakých oblastí světa pocházejí.

Chlorella a Ječmen Royal Pharma vám zaručují kvalitu!

A teď já: „Nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci!“