Dětské body bez rukávů z vlákna Crabyon

 
 

RelaxMaternity Baby je kompletní řada bezešvého spodního prádla určeného pro děvčátka a chlapce ve věku 6 – 36 měsíců.

Dostupnost Neprodejné
385 Kč
Kód produktu RM5922
Značka RelaxMaternity Baby
Kategorie Spodní elastické prádlo
Záruka 2 roky
 

Relax Maternity Baby

RelaxMaternity Baby je kompletní řada bezešvého spodního prádla určeného pro děvčátka a chlapce ve věku 6 – 36 měsíců. Tato řada je vyráběna novou technologií, poskytující značnou pružnost, roztažitelnost a komfort při nošení, to vše jen při jediné velikosti až do tří let věku.  Výrobky RelaxMaternity Baby jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Bavlněné vlákno je přirozeně hypoalergenní v kontaktu s pokožkou. Díky mírné elasticitě je jeho nošení příjemné a jemné sevření zabraňuje tvorbě obtěžujících záhybů či abrazí.  RelaxMaternity Baby reprezentují tři materiálově odlišené skupiny výrobků : Bavlněnou, Mléčnou a Crabyon®, všechny s uceleným rozsahem body, triček, nátělníků, slipů a boxérek.

body_bez.jpg 

Řada Crabyon


Výrobky této řady RelaxMaternity Baby jsou zhotoveny z revolučního vlákna vyvinutého díky nejmodernější japonské technologii. Toto  vlákno je vyrobeno ze směsi chitosanu, přírodního derivátu chitinových polysacharidů (přírodní substance, jež se ve velkém množství vyskytuje ve skořápkách korýšů) a viskózy. 
Chitosan je v medicíně známý pro své léčebné účinky a biokompatibilitu, je prokazatelně baktericidní, plně kompatibilní s lidskou pokožkou (hypoalergenní) a skvěle absorbuje vlhkost. Tyto vlastnosti z něj činí ideální materiál pro citlivou pokožku.
 
Nové vlákno Crabyon® je směsí chitosanu a viskozy. Crabyon® si drží  své charakteristické vlastnosti po celou dobu užívání. Praní a opotřebení na ně nemá žádný vliv, je organický, vysoce odolný a 100% biologicky odbouratelný. 

Výrobky řady Crabyon® jsou vyráběny moderní technologií zajišťující maximální jemnost, pohodlí, odolnost, pružnost a postupné přizpůsobení se růstu dítěte až do tří let věku. 

Hmotnost 0.15 kg
Přednosti materiálu Crabyon vlákno
Přednosti produktu Od 6 do 36 měsíců
Země původu Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: