Spodní prádlo FarmaCell - inovativní oblečení pro vaše zdraví

FarmaCell-300px

FarmaCell je řada produktů vyrobená z patentovaného mikrovlákna, charakterizovaná speciální strukturou střídající drobné výstupky a hladké oblasti. Takto vzniklá textura vytváří jemnou, avšak efektivní masáž. Tato stálá mikromasáž pokožky je efektivní v boji proti nedokonalostem způsobených celulitidou. Dochází ke zvýšení krevní cirkulace a redukci akumulovaných tukových depozit a přebytku toxinů.

Tkanina je navržena a vyráběna na nejmodernějších inovativních zařízeních za použití bezešvé technologie, která zaručuje maximální komfort a odolnost.

Prodyšnost

Díky technologii výroby je zajištěna dobrá prodyšnost a pokožka je udržována suchá a zdravá.

Dámské masážní prádlo FarmaCell se dělí do čtyř skupin:

Basic - masážní

  • Základní řada výrobků FarmaCell z jemného mikrovlákna. Jemná a příjemná mikromasáž podporuje krevní oběh a napomáhá k odstranění nadbytečných podkožních tukových ložisek a toxinů. Všechny modely řady Basic jsou ošetřeny licencovanou technologií „Sanitized product“ zaručující konstantní ochranu proti bakteriím a jsou vhodné pro použití v blízkosti genitálií, resp. i jako spodní prádlo pro sportovce.

Shape - tvarující, modelující, zeštíhlující a masážní

  • Shape je řada výrobků FarmaCell z jemného mikrovlákna s mikromasážním a push-up efektem. Díky všitým elastickým pásům s odstupňovaným tlakem je zaručen tvarující a push-up efekt. V jednom výrobku jsou spojeny dvě vlastnosti - zeštíhlující a tvarující! Jemná a příjemná mikromasáž podporuje krevní oběh a napomáhá k odstranění nadbytečných podkožních tukových ložisek a toxinů. Všechny modely Shape jsou ošetřeny licencovanou technologií „Sanitized product“ zaručující konstantní ochranu proti bakteriím a jsou vhodné pro použití v blízkosti genitálií, resp. i jako spodní prádlo pro sportovce.

Silver - se stříbrným vláknem X-Static

  • Řada výrobků FarmaCell z jemného mikrovlákna a stříbrného vlákna X-Static. Speciální technické a výrobní postupy umožňují přímý kontakt stříbrného vlákna a pokožky. 100% přírodní - bezpečné, netoxické, neobsahuje žádné chemikálie ani residua pesticidů. Antimikrobiální - ničí bakterie, které způsobují zápach a odstraňují plísně. Antistatické - díky vysoké kapacitě elektrické vodivosti. Trvalé - konstantní efekt. Kontrola zápachu - neutralizuje čpavek, denaturuje proteiny a blokuje bakteriální proliferaci. Termoregulační - v létě chladí, v zimě hřeje díky své tepelné vodivosti, odrazným sálavým silám, zvyšuje pasáž vlhkosti. Terapeutické - díky svým vodivým vlastnostem přináší toto nové vlákno zdravotní prospěch a podporuje krevní oběh.

Milk - s mléčným vláknem, masážní a zvlhčující

  • Spodní prádlo FarmaCell s masírujícím, změkčujícím a zvlhčujícím mléčným vláknem. Toto nové revoluční vlákno pochází z mléčných proteinů, jejichž vlastní aminokyselinové komponenty vytváří trvalá spojení, dodávající pokožce výživu a jemnost, poskytují lepší zvlhčení a činí tak pokožku hebčí a jemnější. Spodní prádlo Milk má přirozené antibakteriální vlastnosti.

Prohlédněte si nabídku dámského funkčního a zdravotního prádla FarmaCell.

PÁNSKÉ FUNKČNÍ PRÁDLO FarmaCell má tyto vlastnosti:

  • Shape - tvarující, modelující, zeštíhlující a masážní.
  • Cotton - měkké, prodyšné a hygienické prádlo. Pot nezahřívá kůži díky vlastnostem polyamidového vlákna. Toto spodní prádlo zbytečně netlačí a příjemně obepíná břicho, hýždě a hrudník.
  • Microfiber - prodyšné, hebké, lehké, pružné a udržuje tělesné teplo. Toto jsou speciální vlastnosti pánské řady produktů FarmaCell z mikrovláken.
  • Silver - s antibakteriálním stříbrným vláknem účinně chrání intimní oblasti, a to díky neuvěřitelné dezinfekční síle stříbra.

Prohlédněte si nabídku pánského funkčního a zdravotního prádla FarmaCell.

Návod k použití a kontraindikace

Maximálního účinku kalhotek je dosaženo při jejich přímém styku s pokožkou; proto se doporučuje používat pod kalhotky FarmaCell jen minimální spodní kalhotky (tanga nebo g-string). Výrobky FarmaCell se nedoporučuje používat: Během nočního spánku, osobám trpícím kožním onemocněním spojeným se sekrecí, osobám které v nedávné době prodělaly trombózu a těhotným ženám.

Prohlédněte si návod: Jak správně navlékat kalhotky FarmaCell.

Praní

30°C jemné prádlo. Nebělit chlórem. Nesmí se chemicky čistit. Nežehlit. Nesušit v bubnové sušičce.

Prani

Výrobce: Calze G.T. S.r.l., Itálie.

FarmaCell