Blog o oblečení

Šaty Nepál české výroby od firmy O.K. SPORT

Vendy-Saty-NepalSvé první šaty jsem si u firmy O.K. SPORT koupila již před několika lety. V současné době mám již čtvery.

Jejich klasikou jsou kostkované polyesterové šaty v barvách vínové, modré a šedé. Ty je možné nosit celoročně a jsou velmi vhodné například do kanceláře nebo volný čas.

Podzimní a zimní vzory jsou z příjemného kordu, nebo silnější bavlny.

Spodní prádlo SILVER+

Spodní prádlo SILVER+ slouží jako prevence proti plísním, kvasinkám, bakteriím a mykózám. Působí preventivně, ale významně vám pomůže i v případě, že již mykózu máte (prifylaktické účinky) – eliminuje zápach mykotického výtoku a po vyprání budou kalhotky opět zcela bez bakterií a kvasinek. Nemusíte žehlit! Pohlcuje...

Bezešvé spodního prádlo Relax Maternity Baby

RelaxMaternity Baby je kompletní řada bezešvého spodního prádla určeného pro děvčátka a chlapce ve věku 6 až 36 měsíců. Tato řada je vyráběna novou technologií, poskytující značnou pružnost, roztažitelnost a komfort při nošení, to vše jen při jediné velikosti až do tří let věku.Výrobky RelaxMaternity Baby jsou vyrobeny...

Tvarující a zeštíhlující spodní prádlo Oakeysi

Řada produktů z bavlněného vlákna Oakeysi tvarující, modelující a zeštíhlující bavlněné prádlo OAKEYSI, v souladu se svým projektem nabídky funkčních výrobků, jež jsou v harmonii s vaším tělem; představuje řadu tvarovacího a zeštíhlujícího spodního prádlo z bavlny, prádla které je pohodlné a příjemné v kontaktu s pok...

Jak správně navlékat oblečení FarmaCell

Aby bylo navlékání snadnější, je třeba nejprve kalhotky opatrně srolovat. Postupně navlečte kalhotky přes kolena, napřed na jednu, pak na druhou končetinu. Poté přetáhněte kalhotky na stehna a posléze na boky. Ujistěte se, zda kalhotky náležitě a stejnosměrně přiléhají, případně záhyby vyhlaďte.   Spodní prádl...

Spodní prádlo FarmaCell - inovativní oblečení pro vaše zdraví

FarmaCell-300px

FarmaCell je řada produktů vyrobená z patentovaného mikrovlákna, charakterizovaná speciální strukturou střídající drobné výstupky a hladké oblasti. Takto vzniklá textura vytváří jemnou, avšak efektivní masáž. Tato stálá mikromasáž pokožky je efektivní v boji proti nedokonalostem způsobených celulitidou. Dochází ke zvýšení krevní cirkulace a redukci akumulovaných tukových depozit a přebytku toxinů.

Tkanina je navržena a vyráběna na nejmodernějších inovativních zařízeních za použití bezešvé technologie, která zaručuje maximální komfort a odolnost.

Bolí vás záda? Stahovací prádlo vám podrží záda a zpevní břicho

Panske-funkcni-pradlo-FarmaCell

Bolí vás záda? Kupte si stahovací nátělník či kalhoty s vysokým pasem. Stahovací prádlo vám „podrží záda“ a zpevní břicho. Pomáhá také udržovat záda v teple.

Zde je zkušenost pana Lukáše, který pracuje celé dny u PC. Po dvou dnech nošení mohu říct, že jsem plně spokojen. Tílko jsem chtěl do práce, ať mi trochu zpevní záda, protože celý den sedím u PC v kanclu, a tílko svůj účel plní.

Royal Bay - sportovní kompresní podkolenky, ponožky a návleky

Kompresni-podkolenky-Royal-Bay-Neon-300px

Sportovní kompresní podkolenkyponožky a návleky pro lepší výkon a regeneraci.

Royal Bay je mladá dynamická značka vysoce kvalitních kompresních doplňků, které zvýší váš sportovní výkon a zkrátí dobu svalové regenerace.

Kompresní produkty jsou určeny pro tréning, závody i náročné cestování. Své uplatnění najdou ve všech sportech, které jsou založeny na běhuchůzi či cyklistice.

Zkušenosti s prádlem Farmacell

Prvně bych vás ráda seznámila se svou zkušeností s prádlem Farmacell. Spodní prádlo FarmaCell nosím již třetí měsíc. Jak na cvičení, tak i na denní nošení. Zakoupila jsem masážní tílko s dlouhým rukávem, po více jak dvouměsíčním nošení bylo jasně vidět zlepšení stavu pokožky na pažích - odstranění počínající celulitid...

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem