Blog o oblečení

Šaty Nepál české výroby od firmy O.K. SPORT

Vendy-Saty-NepalSvé první šaty jsem si u firmy O.K. SPORT koupila již před několika lety. V současné době mám již čtvery.

Jejich klasikou jsou kostkované polyesterové šaty v barvách vínové, modré a šedé. Ty je možné nosit celoročně a jsou velmi vhodné například do kanceláře nebo volný čas.

Podzimní a zimní vzory jsou z příjemného kordu, nebo silnější bavlny.

Luxusní angorské termoprádlo Medima

Angorske-termopradlo-Medima-unisex

Luxusní angorské termoprádlo z přírodních materiálů německé firmy Medima je mezi zákazníky velmi oblíbené.

Sortiment nabízí dámská i pánská trička s krátkým i dlouhým rukávem. Dále také bederní pásy, segmenty ochraňující kolena i zápěstí a v neposlední řadě velice elegantní nákrčník.

Jak správně navlékat oblečení FarmaCell

Tento návod oblékání je pro všechny typy výrobků FarmaCell: pás, legíny, tílko, nátělník, slipy, boxerky, které se oblékají spodem. Pouze tričko s rukávem se obléká přes hlavu. Aby bylo navlékání snadnější, je třeba prádlo nejprve opatrně srolovat. Postupně navlečte prádlo přes kolena, napřed na jednu, pak na druho...

Spodní prádlo FarmaCell - inovativní oblečení pro vaše zdraví

FarmaCell-300px

FarmaCell je řada produktů vyrobená z patentovaného mikrovlákna, charakterizovaná speciální strukturou střídající drobné výstupky a hladké oblasti. Takto vzniklá textura vytváří jemnou, avšak efektivní masáž. Tato stálá mikromasáž pokožky je efektivní v boji proti nedokonalostem způsobených celulitidou. Dochází ke zvýšení krevní cirkulace a redukci akumulovaných tukových depozit a přebytku toxinů.

Tkanina je navržena a vyráběna na nejmodernějších inovativních zařízeních za použití bezešvé technologie, která zaručuje maximální komfort a odolnost.

Bolí vás záda? Stahovací prádlo vám podrží záda a zpevní břicho

Panske-funkcni-pradlo-FarmaCell

Bolí vás záda? Kupte si stahovací nátělník či kalhoty s vysokým pasem. Stahovací prádlo vám „podrží záda“ a zpevní břicho. Pomáhá také udržovat záda v teple.

Zde je zkušenost pana Lukáše, který pracuje celé dny u PC. Po dvou dnech nošení mohu říct, že jsem plně spokojen. Tílko jsem chtěl do práce, ať mi trochu zpevní záda, protože celý den sedím u PC v kanclu, a tílko svůj účel plní.

Zkušenosti s prádlem Farmacell

Prvně bych vás ráda seznámila se svou zkušeností s prádlem Farmacell. Spodní prádlo FarmaCell nosím již třetí měsíc. Jak na cvičení, tak i na denní nošení. Zakoupila jsem masážní tílko s dlouhým rukávem, po více jak dvouměsíčním nošení bylo jasně vidět zlepšení stavu pokožky na pažích - odstranění počínající celulitid...

6 položek celkem