Zkušenosti s prádlem Farmacell

Prvně bych vás ráda seznámila se svou zkušeností s prádlem Farmacell.

Spodní prádlo FarmaCell nosím již třetí měsíc. Jak na cvičení, tak i na denní nošení. Zakoupila jsem masážní tílko s dlouhým rukávem, po více jak dvouměsíčním nošení bylo jasně vidět zlepšení stavu pokožky na pažích - odstranění počínající celulitidy. Materiál tílka je velice příjemný a odvádí pot.
Na cvičení nosím masážní fitness kalhotky pod kolena se stříbrným vláknem. Po třech měsících nošení je jasný úbytek v centimetrech přes boky - a to o pět centimetrů. Navíc i veliké vzhledové zlepšení pokožky na stehnech. Zelené potraviny a prádlo FarmaCell jsou pro mne další součástí zdravého životního stylu a zlepšení kvality života!

Jak se nosí prádlo Farmacell paní Janě - instruktorce Zumby

Na doporučení Vendy jsem si před dvěma měsíci koupila kalhoty se stříbrem zn. FarmaCell. Již po měsíci jsem pozorovala změnu. Jím vše, nedržím žádnou dietu a užívám zelené potraviny. Nyní mám již konkrétní výsledek - přes boky mám méně o 5 cm.
masážním a tvarujícím tílku s ramínky pravidelně cvičím. Při Zumbě se velice potím a košilka je skvělá - výborně odvádí pottvaruje a nevyhrnuje se! Zakoupila jsem ještě masážní a tvarující tílko s otevřeným poprsím, které hlavně nosím pod šaty a k sukniKrásně tvaruje a velice dobře odvádí pot.

Další zkušenosti

"Obléknu i kalhoty, které jsem dlouho neoblékla. Zlepšily se mi žíly na nohách. Kupuji ještě tílko s dlouhým rukávem!"
- paní Jana

"Na doporučení Vendy jsem si koupila tílko FarmaCell. Jsem instruktorka Powerjógy a v tílku cvičím, je opravdu skvělé. Koupila jsem si další :-)"
- paní Daniela

Prádlo FarmaCell funguje

Pravidelným nošením a pohybem jemně masíruje a pomáhá uvolňovat tukové zásoby. Pomáhá proudění lymfy a tedy jak objemovému úbytku, tak estetickému vzhledu. Přesvědčete se také.

damske-pradlo-farmacell